IMS Budzyński & Zarzycki SP. J.
Obróbka metali
Regenerujemy i wytwarzamy, wszelkiego rodzaju części zamienne do maszyn i urządzeń przemysłowych
Metody obróbki metali:
  • Obróbka ścierna
  • Obróbka skrawaniem
  • Obróbka plastyczna
  • Spawalnictwo

Park maszynowy

W systematycznie rozbudowywanym obiekcje wytwarzamy części zamienne do maszyn i urządzeń przemysłowych, a także wszelkiego rodzaju wyroby ze stali na indywidualne zamówienie. W naszym parku maszynowym posiadamy takie urządzenia jak: wiertarki kolumnowe i stołowe, szlifierki, tokarki, a także przecinarkę ramową, piaskarkę, prasę hydrauliczną, zaginarkę hydrauliczną oraz gilotynę mechaniczną.

Części zamienne

Regenerujemy i wytwarzamy wszelkiego rodzaju typowe i nietypowe części zamienne do maszyn i urządzeń przemysłowych.  W zależności od potrzeb wykonane elementy poddajemy obróbce cieplnej.

Wyroby ze stali

Wyroby ze stali na zamówienie, wykonujemy na podstawie projektów dostarczonych przez Klienta, lub w oparciu o projekty wykonane w naszym biurze konstrukcyjnym. Wykonamy dla Państwa podstawy oraz obudowy maszyn i urządzeń, siatki zabezpieczające, wygrodzenia, osłony, specjalistyczne wózki do transportu wewnętrznego komponentów oraz wyrobów gotowych, elementy ze stali kwasoodpornych oraz wszystkie inne konstrukcje na indywidualne zamówienie. 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywanie w pamięci Twojej przeglądarki. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Copyright 2011 by "IMS-BZ" Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części niniejszej strony zgodnie z art. 79 z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz. U 1994 Nr 24 poz. 83) podlega karze i będzie sprowadzane na drogę sądową.

Powered by ALLMATIS.pl Mateusz Krzysiak wykożystane technologie: xHTML, CSS, jQuery, PHP