IMS Budzyński & Zarzycki SP. J.
Zainwestuj w bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo maszyn
Dostosowujemy maszyny do minimalnych wymagań BHP. Chcieliby państwo sprawdzić czy maszyny użytkowane w Państwa przedsiębiorstwie, odpowiadają aktualnym standardom bezpieczeństwa pracy? Firma IMS przeprowadzi identyfikację i oceni skalę występujących niezgodności, przygotuje projekt oraz wdroży odpowiednie rozwiązania techniczne. Opracowujemy stosowną dokumentację.
Obróbka metali
Oferujemy produkty i usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki ściernej oraz plastycznej. Produkcja, regeneracja i naprawa wszelkiego rodzaju typowych i nietypowych zespołów elementów i części maszyn produkcja części zamiennych na podstawie dokumentacji Klienta oraz dostarczonych wzorów, w postaci uszkodzonych lub zniszczonych elementów, materiały własne i powierzone.
Serwis maszyn
Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, specjalizujemy się w naprawach oraz remontach bieżących, średnich maszyn i urządzeń przemysłowych, a także całych linii produkcyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i potencjalnych Klientów, oferujemy także umowy serwisowe, które gwarantują stałą gotowość naszego zespołu serwisantów w razie awarii w Państwa zakładzie.
Strona główna
     Dbamy o najwyższą, jakość naszych usług i produktów. Naszym atutem jest dokładność, precyzja oraz terminowość wykonania zleceń. Posiadamy bogaty park maszynowy i zaplecze konstrukcyjne, jesteśmy w stanie realizować praktycznie każde zlecenie w 100 % na terenie naszych obiektów. Stale inwestujemy w rozwój naszej firmy oraz poszerzamy ofertę o nowe usługi.

Odpowiadając na zaproszenie do współpracy, spotkają się Państwo z pozytywnym nastawieniem. Czegokolwiek Państwo potrzebują, remont linii produkcyjnej, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych, modernizacja, części zamienne, osłony, wygrodzenia, konstrukcje stalowe, relokacja i montaż maszyn, zrobimy to. Nasza odpowiedz, brzmi zawsze TAK!

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, niezawodność oraz wysoką, jakość - jako Państwa dobry partner. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywanie w pamięci Twojej przeglądarki. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Copyright 2011 by "IMS-BZ" Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części niniejszej strony zgodnie z art. 79 z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz. U 1994 Nr 24 poz. 83) podlega karze i będzie sprowadzane na drogę sądową.

Powered by ALLMATIS.pl Mateusz Krzysiak wykożystane technologie: xHTML, CSS, jQuery, PHP